SKU
682849d633642
Pametni telefon APPLE iPhone 16 128GB - EKSPONAT
1.019,99 €
od
17.17 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Izdelek je na voljo v poslovalnici Ljubljana
Opis izdelka
iPhone 16. Predstavljamo nadzor kamere. 48MP Fusion kamera. Pet živahnih barv. In čip A18.
Značilnosti izdelka
- Diagonala zaslona 6,1 palca ločljivost 1179 x 2556 notranji spomin 128GB delovni pomnilnik 8GB.
- Čip A18: Napreden čip za izboljšane funkcije fotografije, videa in igranja iger.
- Življenjska doba baterije: Do 22 ur predvajanja videa, polnjenje prek USB-C ali MagSafe.
- Ultra širokokotna kamera: Avtomatsko ostrenje za podrobne makro fotografije in videoposnetke.
Značilnosti izdelka
- Diagonala zaslona 6,1 palca ločljivost 1179 x 2556 notranji spomin 128GB delovni pomnilnik 8GB.
- Čip A18: Napreden čip za izboljšane funkcije fotografije, videa in igranja iger.
- Življenjska doba baterije: Do 22 ur predvajanja videa, polnjenje prek USB-C ali MagSafe.
- Ultra širokokotna kamera: Avtomatsko ostrenje za podrobne makro fotografije in videoposnetke.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Apple |
|---|---|
| Višina | 147.6 mm |
| Gostota pikslov | 460 ppi |
| Teža | 170 g |
| Širina | 71.6 |
| Diagonala zaslona | 15,4 cm (6,1") |
| Operacijski sistem | iOS |
| Baterija | Ni podatka |
| Procesor | Ni podatka |
| Sprednja kamera | 12MP |
| Notranji spomin | 128GB |
| Ločljivost | 1179 x 2556 |
| Serija procesorja TAB | Šestjedrni (Hexa Core) |
| Vrsta zaslona | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Tip SIM | (Nano + eSIM) |
| Video | Da |
| Funkcije | Dual-LED flash, HDR, Panorama |
| Funkcije | Akselerometer, Barometer, Face ID, Kompas, Senzor bližine, Žiroskop |
| Vhod za Micro SD | Ne |
| Garancija | 1 leto |
| Povezava | 5G, BDS, Bluetooth 5.3, C-type USB, GALILEO, GLONASS, GPS, NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |





