Pametni telefon SAMSUNG GALAXY A16 4G 8GB/256GB
Opis izdelka
Samsung Galaxy A16 4G z 8 GB RAM in 256 GB pomnilnika, 6,7" FHD+ Super AMOLED zaslon, trojna kamera 50 MP, baterija 5000 mAh, osemjedrni procesor, Android, eleganten dizajn.
Značilnosti izdelka
- 6,7-palčni Super AMOLED z ločljivostjo 1080 × 2340 (FHD+), za živahne barve in jasno sliko.
- Osemjedrni (2.4 GHz + 2.0 GHz), za hitro in tekoče delovanje.
- Trojna zadnja kamera (50 MP + 5 MP + 2 MP) in sprednja 13 MP.
- 5000 mAh, omogoča več kot en dan uporabe brez polnjenja.
Moderni telefon elegantnega dizajna in lahke zasnove.
Opremljen je z trojno zadnjo kamero, z ločljivostjo 50 MP in sprednjo kamero z ločljivostjo 13 MP.
Visoko zmogljiv procesor nudi hitro odzivnost in visoko zmogljivost.
Vgrajen ima notranji pomnilnik s kapaciteto 256 GB in 8 GB RAM pomnilnik
Velik zaslon
Pametni telefon Samsung Galaxy A16 je opremljen s 17.01 cm (6,7'') Super AMOLED zaslonom, z ločljivostjo 1080 × 2340 slikovnih pik. Zagotavlja jasen pregled nad vsebino ter omogoča gladko izkušnjo gledanja. Zahvaljujoč visoki ločljivosti bodo vsebine prikazane v čistih in živih barvah. Opremljen je s trojno kamero s skupno ločljivostjo 50 MP, ki ustvarja izjemne fotografije in videoposnetke.
Zmogljivo delovanje
Opremljen je z vzdržljivo baterijo s kapaciteto 5000 mAh, ki premore več kot en dan redne uporabe. Telefon poganja vrhunski osem jederni procesor, ki zagotavlja visoko zmogljivost in izjemno uporabniško izkušnjo.
Tehnične lastnosti:
Tehnologija zaslona Super AMOLED
Ločljivost zaslona 1080 x 2340 (FHD+)
Podprta omrežja 2G, 3G, 4G
Operacijski sistem Android
Dual SIM Da
Procesor Osemjedrni (2.4GHz,2GHz)
Pomnilnik RAM 8GB
Pomnilnik FLASH 256 GB
Podpora za spominsko kartico Da
Kamera zadaj 50.0 MP + 5.0 MP+ 2.0 MP
Kamera spredaj 13.0 MP
Ločljivost video posnetka FHD (1920 x 1080)@30fps
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz+5GHz, VHT80
bluetooth Da, v5.3
Zvočniki Stereo
Senzorji Merilnik pospeška, senzor prstnih odtisov, žiroskopski senzor, geomagnetni, svetlobni, navidezno zaznavanje bližine
Priklop USB Type-C
Baterija 5000 mAh
Mere (Š x V x G) 164.4 x 77.9 x 7.9 mm
Teža 200 g
Garancija v mesecih 24
Vsebina prodajnega kompleta Naprava, podatkovni kabel, navodila za hitri začetek, garancijska izjava, igla za SIM režo
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Višina | 164,4 mm |
| Gostota pikslov | 385 ppi |
| Teža | 200 g |
| Širina | 77,9 mm |
| Diagonala zaslona | 16,97 cm (6,7") |
| Operacijski sistem | Android |
| Baterija | 5000 mAh |
| Sprednja kamera | 13MP |
| GPU | Ni podatka |
| Notranji spomin | 256GB |
| Zadnja kamera | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/smartphonestablets20231669/Fiche_2302934_SL.pdf |
| Ločljivost | 1080 x 2340 |
| Serija procesorja TAB | Osemjederni (Octa Core) |
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Video | Da |
| Funkcije | HDR, LED flash, Panorama |
| Funkcije | Akselerometer, Čitalec prstnih odtisov, Kompas, Senzor bližine, Žiroskop |
| Vhod za Micro SD | Da, Do 1TB |
| Energijski razred | B (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Povezava | BDS, Bluetooth 5.3, C-type USB, GALILEO, GLONASS, GPS, NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Samsung Electronics Austria GmbH |
|---|---|
| Naslov | Praterstrasse 31/14, 1020 Dunaj |
| E-pošta | office.ljubljana@samsung.com |
| Spletna stran | https://www.samsung.com/si/ |
| Navodilo | https://www.samsung.com/si/support/user-manuals-and-guide/ |

