Pametni telefon SAMSUNG GALAXY XCOVER7 6GB/128GB
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Osemjedrni procesor in 6 GB RAM zagotavljata hitro delovanje in zmogljivost.
- Velikost ekrana je 6,6 inča in 16,76 centimetrov.
Galaxy XCover7 združuje moč osemjedrnega procesorja in 6 GB spomina za hitro in učinkovito delovanje pri trenutni nalogi. Uživajte v 128 GB notranjega pomnilnika in dodajte do 1 TB prostora za shranjevanje z MicroSD kartico. Z Galaxy XCover7 boste vedno v prednosti. Galaxy XCover7 podpira 5G za izjemno hitro povezavo kjerkoli in kadarkoli. Širok 16,76 cm (6,6") FHD+ zaslon vam ponuja zadosten prostor za enostaven ogled in branje vsebin.
Lastnosti izdelka:
Tehnologija zaslona PSL LCD
Ločljivost zaslona 1080 x 2408 (FHD+)
Operacijski sistem Android
Dual SIM Da
Procesor osem-jedrni, 2.2GHz, 2GHz
Pomnilnik RAM 6 GB
Pomnilnik FLASH 128 GB
Podpora za spominsko kartico Da
Kamera zadaj 50.0 MP
Kamera spredaj 5.0 MP
Ločljivost video posnetka UHD 4K (3840 x 2160) in 30 sličic na sekundo
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopasovni, Wi-Fi Direct
bluetooth 5.2
NFC Da
Zvočniki Stereo
Senzorji Merilnik pospeška, žiroskop, bližina, kompas
Priklop USB Type-C 2.0
Baterija 4050 mAh
Mere (Š x V x G) 169 x 80.1 x 10.2 mm
Teža 240 g
Barva Črna
Vsebina prodajnega kompleta Naprava, baterija, podatkovni kabel (USB Type-C 2.0), navodila za hitri začetek ter večjezična garancijska izjava
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Višina | 169 mm |
| Gostota pikslov | 400 ppi |
| Teža | 240g |
| Širina | 80.1 mm |
| Diagonala zaslona | 16,74 cm (6,6'') |
| Operacijski sistem | Android |
| Baterija | 4050 mAh |
| Procesor | Octa-core (2.2 GHz & 2.0 GHz) |
| Sprednja kamera | 5MP |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| Notranji spomin | 128GB |
| Zadnja kamera | 50MP |
| Ločljivost | 1080 x 2408 (FHD+) |
| Serija procesorja TAB | Osemjederni (Octa Core) |
| Vrsta zaslona | PLS LCD |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Video | Da |
| Funkcije | Dual-LED flash, HDR, Panorama |
| Funkcije | Akselerometer, Face ID, Kompas, Senzor bližine, Žiroskop |
| Vhod za Micro SD | Da, Do 1TB |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Povezava | 5G, BDS, Bluetooth 5.3, C-type USB, GALILEO, GLONASS, GPS, NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Samsung Electronics Austria GmbH |
|---|---|
| Naslov | Praterstrasse 31/14, 1020 Dunaj |
| E-pošta | office.ljubljana@samsung.com |
| Spletna stran | https://www.samsung.com/si/ |
| Navodilo | https://www.samsung.com/si/support/user-manuals-and-guide/ |

