SKU
1745727
AEG NBU5P41SK vgradna pečica s pirolizo
529,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
10.02 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Vsakič enakomerno pečeno s prihrankom časa in energije. 5000 SurroundCook® pečica poskrbi za učinkovito kroženje zraka in s tem za enakomerno pečeno hrano v celotni pečici. Hrano pecite na treh pekačih hkrati in prihranite do 20 % časa in energije.
Značilnosti izdelka
- Pečenje na več nivojih z dodatnim krožnim grelcem vam omogoča, da enakomerno pogrejete do tri polne pekače hrane.
- S EXPlore lahko preprosto nadzorujete pečico in spremljate pripravo jedi
- Samodejno čiščenje PYROLUXE® s samodejnim opomnikom
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | AEG |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,93 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,52 kWh |
| Prostornina pečice | 72 L |
| Barva | Črna |
| Čiščenje pečice | Piroliza |
| Globina | 56.9 cm |
| Višina | 59.4 cm |
| Vodila | Enonivojska izvlečna vodila |
| Število priloženih pekačev | 1 |
| Vgrezni gumbi | Da |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 59.6 cm |
| Energijski razred | A++ |
| Garancija | 2 leti |


