SKU
1713511
BOSCH Accent line HBG976MB1 vgradna pečica s pirolizo
1.479,00 €
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Vgradna pečica z digitalnim upravljalnim obročem in TFT zaslonom na dotik, funkcijo pomoči za obroke, Air Fry, PerfectRoast Plus, Home Connect za upravljanje prek aplikacije., Serie 8, Vgradna pečica, 60 x 60 cm, Črna
Značilnosti izdelka
- Digitalni upravljalni gumb: preprost in inovativen način izbiranja nastavitev pečice.
- TFT zaslon na dotik Plus: upravljanje z inovativnim digitalnim upravljalnim gumbom in večjim TFT zaslonom na dotik
- Funkcija AirFry: za popolno ocvrto hrano, kot sta zelenjava in krompirček.
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,87 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,69 kWh |
| Prostornina pečice | 71 L |
| Barva | Črna |
| Čiščenje pečice | Piroliza |
| Globina | 55 cm |
| Višina | 60 cm |
| Vodila | Izvlečna vodila |
| Število priloženih pekačev | 2 |
| Vgrezni gumbi | / |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


