SKU
1742414
BOSCH HBG7742B2 vgradna pečica s pirolizo
1.029,00 €
od
17.32 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Vgradna pečica z digitalnim upravljalnim obročem in TFT zaslonom na dotik, funkcijo pomoči za obroke, Air Fry, sondo za meso, Home Connect za upravljanje prek aplikacije.
Značilnosti izdelka
- Digitalni upravljalni gumb: preprost in inovativen način izbiranja
- Sonda za meso: meri optimalno temperaturo jedra pečenke
- Samodejno čiščenje s pirolizo: samodejno očisti pečico, vi le obrišete pepel
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,87 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,69 kWh |
| Prostornina pečice | 71 L |
| Barva | Črna |
| Čiščenje pečice | Piroliza |
| Globina | 54.8 cm |
| Višina | 59.5 cm |
| Vodila | Žična vodila |
| Število priloženih pekačev | 2 |
| Vgrezni gumbi | / |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 59.4 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
| Zapiranje vrat | SoftOpen in SoftClose |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |



