WHIRLPOOL WOI5S8PM1SBA vgradna pečica s pirolizo
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Lastnosti te Whirlpool vgradne pečice: napredna električna tehnologija vam omogoča kuhanje jedi in varčevanje z energijo. Halogenska žarnica omogoča energetsko učinkovitejše delovanje. Ekskluzivna tehnologija 6th SENSE omogoča, da izbirate med različnimi vnaprej programiranimi recepti, pečica pa samodejno prilagodi nastavitve kuhanja, temperaturo in čas, kar zagotavlja popolne rezultate. Vrata pečice z mehkim zapiranjem, za še bolj enostavno uporabo. Funkcija Ready2Cook uporablja močan sistem konvekcije za hitro doseganje prave temperature in popolnoma odpravi potrebo po predgrevanju.
Značilnosti izdelka
- Ekskluzivna tehnologija 6th SENSE omogoča, da izbirate med različnimi vnaprej programiranimi recepti
- Zdravo kuhanje na enostaven način s paro. Idealno za različne jedi, od kruha do rib
- FlexiClean: Dve možnosti čiščenja v isti pečici, ki omogočata enostavno čiščenje, ne glede na priložnost.
XXL
Vse, kar potrebujete. XXL pečica ima prostornino 73 litrov in 5 različnih položajev rešetk.
Piroliza
Popolno čiščenje s pritiskom na gumb. Tehnologija pirolize uporablja visokotemperaturni cikel, da ostanke hrane sežge v pepel, ki ga nato lahko enostavno obrišete z gobico. Steklene plošče, ki odbijajo toploto, v vratih pečice zagotavljajo, da zunanja temperatura ostane nizka za dodatno varnost.
Tehnologija 6TH SENSE
Ekskluzivna tehnologija 6th SENSE omogoča, da izbirate med različnimi vnaprej programiranimi recepti, pečica pa samodejno prilagodi nastavitve kuhanja, temperaturo in čas, kar zagotavlja popolne rezultate.
FlexiClean
Dve možnosti čiščenja v isti pečici, ki omogočata enostavno čiščenje, ne glede na priložnost.
SoftClosing
Mehko zapiranje. Zahvaljujoč posebnim tečajem se vrata pečice zaprejo brez napora, z mehkim in tihim gibanjem.
Steam+
Zdravo kuhanje na enostaven način: za okusnejše, hrustljavejše in sočnejše rezultate s paro. Idealno za različne jedi, od kruha do rib.
Funkcije s podporo 6TH SENSE
Izberite kategorijo hrane in pečica bo nastavila funkcijo kuhanja ter predlagala najboljši temperaturni razpon za izjemne rezultate kuhanja.
Pica pri visoki temperaturi
Enostavno specite svojo pico. Okusni rezultati v manj kot 12 minutah brez potrebe po dodatkih, kot je kamen za pico.
Večnamenska funkcija 8
Več načinov kuhanja. Funkcija večnamenske funkcije 8 ponuja prilagodljive možnosti kuhanja za zagotavljanje popolnih rezultatov, ne glede na recept.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Whirlpool |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,65 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,87 kWh |
| Posebnosti | 6TH SENSE tehnologija, Steam+ |
| Prostornina pečice | 73 L |
| Barva | Črna |
| Čiščenje pečice | Piroliza |
| Globina | 56.4 cm |
| Višina | 59.7 cm |
| Vodila | Teleskopsko vodilo |
| Število priloženih pekačev | 2 |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 59.5 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
| Zapiranje vrat | Mehko zapiranje |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | WHIRLPOOL |
|---|---|
| Naslov | VIA CARLO PISACANE, 1, 20016 PERO |
| Spletna stran | https://www.whirlpool.si/ |
| Navodilo | https://www.whirlpool.si/Podpora/navodila-za-uporabo |

