SKU
1692696
Sokovnik PHILIPS HR1888/70
189,99 €
63.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Philipsov HR1888/70 sokovnik s tehnologijo vijačnega nastavka omogoča hitro pripravo zdravih sokov iz celih sadežev. Velik kanal (70 mm) za polnjenje. Tehnologija QuickClean omogoča hitro čiščenje v 90 sekundah. Sokovnik je kompakten in enostaven za shranjevanje ter primeren za pomivanje v pomivalnem stroju
Značilnosti izdelka
- Kapaciteta posode za sok je 1 liter in priprava soka traja 90 sekund.
- Hitro čiščenje v 90 sekundah in primeren za pomivalni stroj.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Globina | 36,17 cm |
| Višina | 36,09 cm |
| Prostornina posode | 1 l |
| Teža | 4,4 kg |
| Širina | 13,65 cm |
| Barva | Črna |
| Število hitrosti | 1 |
| Vrsta | Sokovnik |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
