SKU
1564986
Pisalna miza LEO - Sonoma
139,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.58 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Stanje zaloge
Na zalogi (zadnji kosi)
Opis izdelka
Pisalna miza LEO - Sonoma ponuja vrhunsko kakovost, ki bo popestrila vsak delovni prostor. Omogoča brezskrbno organizacijo in optimizacijo vašega delovnega prostora, da povečate svojo produktivnost.
Značilnosti izdelka
- Trije predali omogočajo enostavno organizacijo delovnega prostora.
Pisalna miza LEO
Lastnosti:
- material iveral
- dimenzije, 121 x 75 x 50 cm
- 3 x predal
- sonoma hrast
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Barva | Hrast |
|---|---|
| Globina | 50 cm |
| Predal | Trije predali |
| Višina | 75 cm |
| Material | Iveral |
| Širina | 121 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |



