SKU
1718038
ELECTROLUX EGS6436K plinska kuhalna plošča
229,00 €
76.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Electrolux 600 Slim line vgradna plinska plošča 60 cm. Plinski gorilniki SpeedBurner omogočajo hiter in učinkovit način kuhanja. Za razliko od običajnih plinskih kuhalnih plošč porabijo hitri gorilniki SpeedBurner 20 % manj energije. Prav tako natančno usmerjajo plamen za segrevanje dna loncev in ponev, da lahko hitro pripravite hrano.
Značilnosti izdelka
- Plinski gorilniki SpeedBurner omogočajo hiter in učinkovit način kuhanja
- Za profesionalen videz s podstavki za posodo z rešetkami iz litega železa
- Vžig z eno roko ter pritiskom in obratom na vseh kuhališčih
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Posebnosti | Gorilnik SpeedBurner |
| Barva | Črna |
| Globina | 51 cm |
| Grelna površina | 4x Plinski gorilniki |
| Višina | 4 cm |
| Upravljanje plošče | Mehansko |
| Vrsta kuhalne plošče | Plinska |
| Širina | 59.5 cm |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |

