ELECTROLUX KGG6407K plinska kuhalna plošča
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Electrolux 600 GOG (Gas On Glass) line vgradna plinska plošča 60 cm. Speed Burner na tem plinskem kuhalniku Electrolux je zasnovan tako, da hitro doseže dno posode. Daje hiter in bolj zmogljiv plamen in pri tem prihrani do 20 % energije.
Značilnosti izdelka
- Dajte svoji kuhinji profesionalen videz z litoželeznimi podporami za posodo, ki jih nudi BridgeBurner
- Imejte nadzor nad kuhalno ploščo z našimi odzivnimi plinskimi ventili
- Stekleno površino plinske kuhalne plošče lahko preprosto obrišete, tako kuhinja ostane prijetna in čista.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Posebnosti | Speed Burner, BridgeBurner |
| Barva | Črna |
| Globina | 51 cm |
| Grelna površina | 4x Plinski gorilniki |
| Višina | 4 cm |
| Upravljanje plošče | Mehansko |
| Vrsta kuhalne plošče | Plinska |
| Širina | 59 cm |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |

