SKU
Univerzalna usnjena kotna sedežna garnitura SERGIO
Univerzalna usnjena kotna sedežna garnitura SERGIO
Od
1.690,00 €
od
27.55 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Univerzalna usnjena kotna sedežna garnitura SERGIO bo v prostor vnesla prijeten občutek udobja in topline. Ponuja vrhunsko udobje, ki bo trajalo skozi leta.
Značilnosti izdelka
- Visokoelastična pena zagotavlja odlično udobje in podporo pri sedenju.
- Univerzalna postavitev omogoča prilagoditev prostora po vaših željah.
- Izvlečno ležišče s preprostim mehanizmom odpiranja omogoča udobje in uporabnost.
- Predal omogoča shranjevanje odej, vzglavnikov in drugih dodatkov.
Univerzalna usnjena kotna sedežna garnitura SERGIO
Lastnosti:
| Dimenzije:
|
Sedežno garnituro je mogoče naročiti v različnih materialih in barvah. Za več informacij vas vabimo v naše poslovalnice, kjer vas bodo naši svetovalci brez dvoma pripeljali do prave rešitve za vašo dnevno sobo.
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 55 cm |
|---|---|
| Dimenzija pomožnega ležišča | 196 x 123 cm |
| Višina sedišča | 40 cm |
| Globina | 168 cm |
| Višina | 96 cm |
| Širina sedežne | 240 cm |
| Pomožno ležišče | Da |
| Električno upravljanje | Ne |
| Višina rokonaslona | 59 cm |
| Višina nog | 14 cm |
| Izdelano v | EU |
| Material | Pravo in umetno usnje |
| Predal za shranjevanje | Da |
| Vrsta sedišča | Visokoelastična pena |
| Širina rokonaslona | 29 cm |
| Širina sedežne | 226 - 250 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
