SKU
1714216
BOSCH WGB24410BY pralni stroj
929,00 €
od
15.64 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Zelo učinkovit pralni stroj. Zahvaljujoč energijskemu razredu A-20%* poskrbi za varčevanje energije, program Iron Assit pa zmanjša količino likanja., Serie 8, Pralni stroj s polnjenjem spredaj, 9 kg, 1400 o/min
Značilnosti izdelka
- IronAssist: do 50 % manj mečkanja.
- Home Connect: hišni aparati s pametno povezljivostjo za lažje vsakdanje življenje.
- Mini Load – program za eno samo oblačilo.
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:48 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 40 kWh |
| Poraba vode na cikel delovanja | 50 L |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 65 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Aquasecure |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 70 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |

