SKU
1740371
ELECTROLUX EW6F2492E pralni stroj
523,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.45 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Electrolux SensiCare 600 pralni stroj kapacitete 9 kg in 1400 obratov. Pralni stroj 600 SensiCare zazna količino perila, prilagodi čas, vode in energijo za vsako posamezno količino, od enega kilograma do polne količine.
Značilnosti izdelka
- SensiCare – prihranite do 30 % časa, vode in energije s tehnologijo zaznavanja količine*
- Program Steam Hygiene odstrani 99,99 % bakterij in virusov*
- Inverterski motor+ je energetsko učinkovit in trpežen
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:40 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 49 kWh |
| Posebnosti | SensiCare |
| Poraba vode na cikel delovanja | 50 L |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 66 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Da |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 76 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


