ELECTROLUX EWS6426BE pralni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Ozki pralni stroj PerfectCare 600 s sistemom SensiCare prilagodi dolžino programa količini perila ter ob tem porabi manj energije in vode, kar preprečuje, da bi se perilo predolgo pralo. Tako so omogočeni najvarčnejši programi za celo najmanjše količine perila; zaradi ozke izvedbe prihranite prostor brez poslabšanja zmogljivosti ali nege.
Značilnosti izdelka
- Sistem SensiCare prilagodi cikel tako, da prepreči prepranost oblačil. Vaša oblačila tako ohranijo svoj izgled dlje časa
- Anti-alergijski izparilnik kombinirana vodno paro za boljše odstranjevanje bakterij iz oblačil
- Možnost SoftPlus predhodno namoči in razporedi oblačila enakomernejše
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:17 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 42 kWh |
| Posebnosti | SensiCare, Anti-Allergy, Time Manager® |
| Poraba vode na cikel delovanja | 42 L |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 6 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 41 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 84 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Da |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 74 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1200 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


