SKU
1752231
GORENJE W3NGPI74A3S pralni stroj
329,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.13 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Motor pralnega stroja deluje izredno tiho in učinkovito, hkrati pa je zasnovan za dolgo življenjsko dobo naprave. Tehnologija visokotemperaturne pare globinsko očisti vlakna in odstrani alergene, bakterije ter viruse. Funkcija StopAddGo omogoča, da v začetni fazi pranja začasno ustavite cikel ter dodate ali odstranite perilo brez težav.
Značilnosti izdelka
- Ta tih, a zelo učinkovit motor je zasnovan tako, da zagotavlja dolgo življenjsko dobo vašega pralnega stroja
- Tehnologija visokotemperaturne pare prodre globoko v vlakna tkanine in učinkovito odstrani alergene, bakterije in viruse
- S funkcijo StopAddGo lahko v začetni fazi cikel pranja zaustavite, da dodate ali odstranite perilo
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:28 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 31 kWh |
| Posebnosti | Funkcija s paro, Dodajanje perila |
| Poraba vode na cikel delovanja | 38 L |
| Teža | 58 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Zašcita pred prelivom |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 74 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |


