GORENJE WNGPI72SBS pralni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Tehnologija visokotemperaturne pare prodre globoko v vlakna tkanine in učinkovito odstrani alergene, bakterije in viruse. To močno razkuževalno delovanje zagotavlja higiensko čisto perilo brez dražečih snovi, saj se spopade tudi z najmanjšimi neželenimi nečistočami.
Značilnosti izdelka
- Inverterski motor PowerDrive - Zmogljiv, a tih motor
- PowerWash 49'/30' - Vaši najljubši kosi oblačil so vedno pripravljeni za nošenje
- SteamTech - Odstrani alergene in bakterije
Inverter PowerDrive motor
Zmogljiv, a tih motor
![]()
Ta tih, a zelo učinkovit motor je zasnovan tako, da zagotavlja dolgo življenjsko dobo vašega pralnega stroja in prihrani energijo z vsakim ciklom pranja.
PowerWash 49'/30
Vaši najljubši kosi vedno pripravljeni za nošenje
Zahvaljujoč temu hitremu in intenzivnemu programu pranja, primernemu za vsakodnevno pranje, boste za pranje svojih oblačil potrebovali manj kot uro.
SteamTech
Odstranite alergene in bakterije
![]()
Tehnologija pare pri visoki temperaturi prodre globoko v vlakna tkanine in učinkovito odstrani alergene, bakterije in viruse. To močno razkuževalno delovanje zagotavlja higiensko čisto perilo brez dražečih snovi, saj se spopade tudi z najmanjšimi neželenimi nečistočami.
FastWashing function
Večina programov je zdaj hitrejših kot kdaj koli prej
Se vam nenehno mudi in nimate časa za nič? Funkcija hitrega pranja (FastWashing) pri pralnih strojih Gorenje je zasnovana prav za to situacijo. Ta funkcija vam omogoča skrajšanje časa pranja. S to funkcijo lahko skrajšate čas pranja pri več programih.
ExtraHygiene program
Odstrani do 99,9 % bakterij iz vaših oblačil
Program pranja s paro ExtraHygiene, ki ga je preizkusil in certificiral Intertek, s pomočjo pare in pranja pri visoki temperaturi odstrani do 99,9 % bakterij in kvasovk iz vašega perila. Oblačila bodo popolnoma čista, hkrati pa bo vaš pralni stroj dlje časa čist, brez mikrobnih oblog in s tem povezanih neprijetnih vonjav.
DrumClean
Vedno prijetno dišeče perilo
Pranje s pralnim praškom pri nižjih temperaturah lahko ustvari idealne pogoje za razvoj bakterij, ki lahko posledično povzročijo neprijeten vonj perila. Program DrumClean bo odstranil vse bakterije v notranjosti stroja in zagotovil, da bo vaše perilo vedno dišalo sveže.
ChildLock
Varnost za radovedne otroke
Med pranjem ostanejo vrata zaklenjena, kar preprečuje, da bi jih odprl tudi najbolj radoveden otrok. Za dodatno zaščito je mogoče nadzorno ploščo zakleniti s pritiskom na posebno kombinacijo tipk, kar onemogoča nenamerno spreminjanje nastavitev.
AddClothes
Ne skrbite za pozabljeno perilo
![]()
S funkcijo AddClothes lahko preprosto začasno ustavite cikel pranja v začetnih fazah, da dodate ali odstranite perilo.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:28 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 51 kWh |
| Posebnosti | SteamTech |
| Poraba vode na cikel delovanja | 37 L |
| Teža | 57 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 47 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Zaščita proti izlivu |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 74 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1200 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | B (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |
| Dokumenti proizvajalca |


