HISENSE WF5I1045BWQ pralni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Pralni stroj WF5I1045BWQ z energijskim razredom A omogoča pranje do 10,5 kg perila. Opremljen je s pametnim zaslonom IPLAY™ za enostavno upravljanje, tehnologijo IJET™ z močnimi curki za globinsko čiščenje ter funkcijo iFit™, ki združuje prostorsko varčnost z visoko zmogljivostjo
Značilnosti izdelka
- 3,55-palčni TFT zaslon iPlay™ izboljša vaše pranje perila z živimi barvami in izjemno jasnostjo
- Tehnologija iJet™ - Močni curki za globinsko in brezhibno čiščenje
- 40 % boljši od energijskega razreda A. Skrb za vaša oblačila, skrb za Zemljo
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:59 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 31 kWh |
| Posebnosti | IPLAY™, IJET™, Samodejno doziranje |
| Poraba vode na cikel delovanja | 41 L |
| Teža | 67 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 10,5 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 55 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Zašcita pred prelivom |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 72 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |



