HISENSE WF7S1247BB pralni stroj
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Pralni stroj WF7S1247BB z energijskim razredom A omogoča pranje do 12 kg perila. Opremljen je z naprednimi funkcijami, kot so AI SUPER WASH za pametno in učinkovito pranje, pametno upravljanje za nadzor kjer koli in kadar koli, ter pametno doziranje, ki s pomočjo senzorjev umetne inteligence optimizira porabo detergenta. Funkcija spremljanja porabe energije omogoča enostaven nadzor nad učinkovitostjo delovanja.
Značilnosti izdelka
- AI SUPER WASH - Pralni stroj samodejno izbere popoln cikel pranja za vaše perilo
- ConnectLife - Kadar koli in kjer koli - vedno imejte vse pod nadzorom
- Pametno doziranje - Samo dodajte oblačila in naprava Series 7S, bo samodejno izbrala natančen odmerek pralnega sredstva
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:59 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 43 kWh |
| Posebnosti | Smart Dosing, ConnectLife |
| Poraba vode na cikel delovanja | 47 L |
| Teža | 77 kg |
| Barva | Črna |
| Zmogljivost pranja | 12 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 67 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Zašcita pred prelivom |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 70 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |



