MIELE WWD380 WCS Pwash pralni stroj
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Z energijskim razredom A – 20 %* pralni stroj porabi še manj energije kot standardni razred A, kar pomeni večji prihranek in okolju prijaznejše delovanje. Funkcija SteamCare osveži oblačila in zmanjša potrebo po likanju za do 50 %, kar prihrani čas in ohranja tkanine. QuickPowerWash zagotavlja temeljito pranje v samo 49 minutah*, brez kompromisov pri učinkovitosti.
Značilnosti izdelka
- Dodatna energijska učinkovitost - 20 % varčnejši od najvišjega razreda energijske učinkovitosti A
- Poseben postopek s paro zmanjša zmečkanost, odpravi neprijeten vonj in hitro osveži oblačila
- Tehnologija pranja PowerWash skrbi za popolno pranje in obenem učinkovito rabo energije in vode
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Miele |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:49 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 40 kWh |
| Posebnosti | SteamCare, QuickPowerWash, Miele@home |
| Poraba vode na cikel delovanja | 50 L |
| Teža | 80 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 64 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Sistem Watercontrol |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 72 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
Dodatne informacije
Splošni pogoji:
Največja dovoljena količina izdelkov Miele pri posameznem naročilu: Veliki gospodinjski aparati in mali gospodinjski aparati Miele; max. 2 enoti iz iste produktne kategorije izdelkov (primer: 2x pralni stroj + 2x sušilni stroj + 2x pomivalni stroj itd.). V primeru pribora, detergentov in rezervnih delov Miele; max. 6 enot posameznega izdelka iste vrste (primer: 6x pralno sredstvo UltraColor + 6x dišavni vložek + 6x tablete za čiščenje kavnega avtomata itd.).Ponudba artiklov velja za naročila v količinah, primernih za gospodinjstva oz. osebno rabo. Harvey Norman si pridružuje pravico, da v primeru prevelike količine naročenih izdelkov, stornira naročilo. Harvey Norman bo o tem kupca obvestil v roku enega delovnega dne po oddanem naročilu in mu povrnil morebitne stroške, ki so že nastali iz tega naslova.

