SKU
1728154
SAMSUNG WW11DG6B85LKU4 pralni stroj
599,00 €
669,00 €
od
10.08 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
AI EcoBubble™ tehnologija omogoča bolj varčno pranje z energijo in do 24% večjo učinkovitost pri odstranjevanju umazanije, ščiti tkanine in prilagaja pranje vrsti perila. SpaceMax™ zagotavlja do 11 kg kapacitete v standardni globini. AI Optimal Wash s štirimi senzorji optimizira porabo vode in detergenta za najboljše rezultate.
Značilnosti izdelka
- AI Ecobubble™ - Energijsko varčno, učinkovito, inteligentno pranje
- SpaceMax™ - Do 11 kg nosilnosti ob ohranjanju standardne* globine naprave (600 mm)
- Avtodoziranje - Uživajte v udobju samodejnega doziranja detergentov – pralne in izpiralne tekočine.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 4:00 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 48 kWh |
| Poraba vode na cikel delovanja | 54 L |
| Teža | 72 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 11 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 60 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Ni podatka |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 72 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Samsung |
|---|---|
| Naslov | PO Box 12987, 02-676 Dublin |
| Spletna stran | https://www.samsung.com/si |
| Navodilo | https://www.samsung.com/si/support/user-manuals-and-guide/ |



