Prenosni računalnik LENOVO Yoga 7 2-in-1 14IML9 U7-155H/16/1/OLED/W11H (83DJ0036SC)
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Odkrijte Yoga 7i 2-v-1 (14") z Intel® Core™ Ultra procesorjem in AI funkcijami za ustvarjanje brez meja. 360° zasnova, Dolby Vision® zaslon, Dolby Atmos® zvok in celodnevna baterija – popoln za delo, zabavo in kreativnost.
Značilnosti izdelka
- Vrhunski OLED zaslon – 14" 2,8K WQXGA+ OLED, 120 Hz, 100 % DCI-P3, Dolby Vision® in DisplayHDR™ True Black 500.
- Procesorska moč z AI pospeševanjem – Intel® Core Ultra 7 155H z integriranim Intel® AI Boost (do 11 TOPS) za napredne AI funkcije.
- Hitra in prostorna shramba – 16 GB LPDDR5x RAM in 1 TB PCIe® 4.0 NVMe® SSD za izjemno odzivnost.
- Elegantna in lahka zasnova – aluminijasto ohišje, teža le 1,49 kg, osvetljena tipkovnica in Lenovo® digitalno pero.
- Eleganten, vsestranski 14-palčni prenosnik2-v-1 s štirimi različnimi načini uporabe
- Uživajte v novih izkušnjah umetneinteligence s procesorjem Intel® Core™ Ultra
- Živahne možnosti prikaza inpoglobljena zvočna izkušnja
- Prijava s pametnim prepoznavanjem obraza vam prihraničas
- IR kamera in odpravljanje šumov za kristalno čiste video klice
Izkusite nove razsežnosti umetne inteligence
Odkrijte moč umetne inteligence z najnovejšimi procesorji Intel® Core™ Ultra – ustvarjajte slike ali glasbo iz besedila, izboljšajte fotografije in videoposnetke z nekaj kliki, vse to brez zakasnitev in brez hitrega praznjenja baterije.
Z vgrajeno grafiko Intel® prenosnik Yoga 7i 2-v-1 9. generacije ponuja osupljivo vizualno izkušnjo, ki vas popelje na vrhunsko ustvarjalno potovanje. Poleg tega dolga življenjska doba baterije omogoča celodnevno produktivnost – kjerkoli in kadarkoli.
Preklopite na Intel® Evo™ Edition in uživajte v izjemno gladkem večopravilnem delu.
Navdih v vse smeri
Z vsestranskim prenosnikom Yoga 7i 2-v-1, 9. generacije boste kos vsem izzivom – kjerkoli in kadarkoli.
S 360° zložljivim tečajem lahko:
- Predstavite kot profesionalec v šotorskem načinu,
- Sodelujete s soigralci v prenosnem načinu, kjer izboljšano hlajenje poskrbi za nemoteno delo,
- Ustvarjate z digitalnim peresom v tabličnem načinu,
- Uživajte v serijah v načinu prikaza, ko je čas za sprostitev.
Vrhunske pametne funkcije
Yoga 7i 2-v-1, 9. generacije ni le prilagodljiv – je tudi pameten.
Z vgrajenim Lenovo AI Engine+ vas podpira z ekosistemom intuitivnih funkcij, ki povečujejo vašo ustvarjalnost in produktivnost:
- Izjemna kakovost video klicev z 2MP FHD IR kamero, ki vas vedno prikaže v najboljši luči.
- Pametno odpravljanje šumov poskrbi, da je vaš glas jasen in čist – brez hrupa v ozadju.
- Smart Login omogoča hiter in varen dostop brez gesel – samo z enim pogledom.
- Od sestankov do prenosov v živo – slika in zvok sta vedno na vrhunski ravni.
Perfektni zvok in piksli
Doživite pravo vizualno in zvočno mojstrovino z Yoga 7i 2-v-1, 9. generacije.
Na bleščečem zaslonu z Dolby Vision® vas pričakajo:
- Najgloblje črne, živahne barve in izjemna ostrina,
- 10-točkovna steklena plošča z več dotiki za naravno interakcijo,
- Višji zaslon z ozkimi robovi, ki poudari vsak detajl vaše vsebine.
Vsak prizor je kot iz kina – z natančnimi odtenki, tekočimi prehodi in realistično sliko.
Zvok? Dolby Atmos® vas popolnoma obda s prostorskim zvokom, ki vas potegne v dogajanje.
Z Yoga 7i ne gledate – doživljate.
V nizkem startu – pripravljeni na vse
Ne glede na to, ali skočite v kavarno po navdih ali lovite letalo tik pred rokom –
Yoga 7i 2-v-1, 9. generacije je vedno pripravljena na akcijo.
- Celodnevna baterija vam omogoča neprekinjeno ustvarjanje in delo, kjerkoli ste.
- Ko zmanjka energije, vas Rapid Charge Express v nekaj minutah ponovno požene naprej.
- S številnimi priključki lahko hitro prenašate datoteke, se povežete z zunanjimi napravami in jih hkrati tudi polnite.
Zanesljiv sopotnik za vse, ki živijo hitro in ustvarjalno.
Tehnične lastnosti:
- Procesor Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to4.8GHz, 24MB
- Grafična kartica Integrated Intel® Arc™ Graphics
- RAM 16GBSoldered LPDDR5x-7467
- MAX RAM 16GB soldered memory, not upgradable
- Spomin 1TB SSDM.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
- Spominske možnosti One drive, up to 1TB M.2 2242SSD
- SD čitalec kartic micro SD Card Reader
- Zvočniki Stereo speakers, 2W x2,optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP)
- Kamera FHD 1080p + IR with PrivacyShutter
- Baterija Integrated 71Wh
- Adapter 65W USB-C® (3-pin)
- Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Priklopi:
- 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen
- 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps), z USB PD 3.1 in DisplayPort™ 2.1
- 1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz
- 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm)
- 1x bralnik kartic microSD
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Lenovo |
|---|---|
| Čitalec kartic | Da |
| Priključki | 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen, 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps), z USB PD 3.1 in DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x bralnik kartic microSD |
| Dimenzije | 317,72 x 222,13 x 16,64 mm |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnca, osvetljeno od zadaj; Večdotična sledilna ploščica brez gumbov s stekleno površino Mylar®, podpira natančno sledilno ploščico |
| Zaslon | 14-palčni 2,8K WQXGA+ (2880 x 1800) OLED zaslon, 400 niti, sijajni/zaščita pred prstnimi odtisi, 100 % DCI-P3, 120 Hz, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 500, TÜV Low Blue Light, steklo, na dotik |
| Varnost | Vdelana programska oprema TPM 2.0; Zaklop za zasebnost kamere |
| Zvočniki in kamera | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Dolby Atmos®, pametni ojačevalnik (AMP); FHD 1080p + IR z zaslonko za zasebnost |
| Teža | 1,5 kg |
| Garancija | 2 leti |
| Baterija in napajanje | Integrirana baterija 71 Wh, napajalnik 65 W USB-C® (3-pinski) |
| Barva | Siva |
| Grafična kartica | Vgrajena grafična kartica Intel® Arc™ |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Procesor | Intel® Core Ultra 7 155H, 16 MHz (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo do 4,8 GHz, 24 MB; Integriran Intel® AI Boost, do 11 TOPS |
| Brezžična povezava | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Spomin | 16GB spajkani LPDDR5x-7467 |
| SSD pogon | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Siva |
| 2 in 1 | Da |
| Fingerprint | Da |
| Laptop type | Modern PC |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Lenovo (Slovaška) |
|---|---|
| Naslov | Landererova 12, Bratislava |
| Spletna stran | https://pcsupport.lenovo.com/si/en/ |
| Navodilo | https://pcsupport.lenovo.com/si/en/ |
| Dokumenti proizvajalca |

