SKU
1692414
BOSCH KGN397LEQ prostostoječi hladilnik
795,00 €
od
13.38 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
No Frost hladilnik z zamrzovalnikom spodaj in VitaFresh predalom: ohranja vaša živila dlje časa sveža., Serie 4, Prostostoječi hladilnik z zamrzovalnikom spodaj, 203 x 60 cm, Izgled nerjavečega jekla
Značilnosti izdelka
- VitaFresh: ohranja vaša živila sveža dlje v klimatiziranih predalih pri skoraj točno 0 °C.
- LED osvetlitev: enakomerno in brez bleščanja osvetli hladilnik celotno življenjsko dobo aparata.
- Polica Easy Access: izvlečna steklena polica vam omogoča lažji dostop do vsebine hladilnika.
- Mere (cm): Višina: 203 Širina: 60 Globina: 66
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Poraba energije | 238 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 12 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 89 L |
| Prostornina hladilnega dela | 279 L |
| Barva | Siva |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 10 kg/24 h |
| Globina | 66 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 203 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 39 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


