SKU
1697820
GORENJE GS520E15W prostostoječi pomivalni stroj
349,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.81 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
6-12 tednov
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
GORENJE GS520E15W je prostostoječi pomivalni stroj z inovativno košaro za pribor, ki omogoča prilagodljivo pomivanje. Eko program zagotavlja varčevanje z energijo, medtem ko AquaStop funkcija nudi varnost pred razlitjem vode, kar omogoča brezskrbno uporabo naprave ponoči ali med odsotnostjo.
Značilnosti izdelka
- Košara za jedilni pribor omogoča popolno prilagodljivost pri pomivanju jedilnega pribora
- Eko program uporablja nižje temperature pranja in izpiranja ter zmanjša količino porabljene vode
- Z varnostno funkcijo AquaStop lahko pomivalni stroj varno pustite delovati
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:55 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 70 kWh |
| Poraba vode na cikel delovanja | 9 L |
| Barva | Bela |
| Košarica za jedilni pribor | Da |
| Globina | 60 cm |
| Višina | 84.5 cm |
| Inverter motor | Ne |
| Protipoplavna zaščita | AquaStop |
| Število košar | 2 |
| Število pogrinjkov | 9 |
| Število programov | 5 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Ne |
| Glasnost | 47 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 45 cm |
| Širina | 45 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


