SKU
1742048
GORENJE GS673A97X prostostoječi pomivalni stroj
559,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
10.59 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
3-5 dni (preverite)
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Izberite tehnološko naprednejšo in okolju prijaznejšo možnost. Prihranite 35 % pri stroških energije in izpustite 313 kg manj CO₂ v naslednjih 10 letih v primerjavi s pomivalnim strojem energijskega razreda D. Izberite trajnost brez kompromisov pri zmogljivosti.
Značilnosti izdelka
- Razred energijske učinkovitosti A - Okolju prijazne prednosti s 35 % večjim prihrankom energije
- TotalDry - Odlično za hitro sušenje z nizko porabo energije
- 16 pogrinjkov - Popolnoma prilagodljiva notranjost omogoča različne možnosti zlaganja, trije koši pa ponujajo dovolj prostora
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 4:05 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 55 kWh |
| Posebnosti | TotalDry |
| Poraba vode na cikel delovanja | 9,6 L |
| Barva | Siva |
| Košarica za jedilni pribor | Ne |
| Globina | 60 cm |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | AquaStop |
| Število košar | 3 |
| Število pogrinjkov | 16 |
| Število programov | 7 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 40 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


