HISENSE 55E7Q PRO QLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Hisense E7Q PRO je QLED 4K Ultra HD pametni TV z osupljivo kakovostjo slike in zvoka. Nudi vrhunsko sliko in zvok z Dolby Atmos in DTS Virtual:X. Opremljen je s 144Hz Game Mode PRO, VRR in AMD FreeSync Premium za gladko igranje brez zakasnitev. Operacijski sistem VIDAA Smart OS omogoča hiter dostop do vsebin, idealen za filmske navdušence in gamerje.
Značilnosti izdelka
- Osupljiva slika z vrhunsko barvno natančnostjo in globino črnih tonov.
- Osveževalna hitrost 144 Hz zagotavlja gladko izkušnjo gledanja dinamičnih vsebin.
- Opremljen je z Dolby Atmos in izboljša kakovost zvoka za neverjetno izkušnjo.
- Hiter dostop do vsebin z operacijskim sistemom VIDAA Smart OS in glasovnim upravljanjem.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Globina s stojalom | 274 mm |
| Poraba energije HDR | 110 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 63 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 768 mm |
| Teža | 11,3 kg |
| Širina | 1234 mm |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Procesor | Quad Core |
| Operacijski sistem | VIDAA Smart OS |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 20 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | Direct LED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 400 x 200 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS surround, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 3 x HDMI, 3,5mm izhod za slušalke, CI PLUS reža |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 144 Hz |

