HISENSE 65A7Q QLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Hisense A7Q je QLED pametni televizor z ločljivostjo 4K Ultra HD (3840 × 2160). Ponuja živahne barve, Dolby Vision HDR sliko in Dolby Atmos zvok. Opremljen je z vgrajenim nizkotoncem, AI Smooth Motion tehnologijo, Game Mode PLUS z VRR in ALLM, ter VIDAA operacijskim sistemom. Ima 3 HDMI, 2 USB, Bluetooth, Wi-Fi in Ethernet povezljivost.
Značilnosti izdelka
- Živahne barve z Dolby Vision HDR in globoki črni toni z odličnim kontrastom.
- Živahne barve in napreden zvok izboljšata izkušnjo spremljanja vsebin.
- Enostavna povezljivost z napravami in pametni sistem za hitro upravljanje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Globina s stojalom | 326 mm |
| Poraba energije HDR | 200 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 84 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 896 mm |
| Teža | 19,2 kg |
| Širina | 1446 mm |
| Diagonala zaslona | 164 cm (65'') |
| Procesor | Quad Core |
| Operacijski sistem | VIDAA Smart OS |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 40 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | Direct LED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 400 x 400 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS surround, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI, 3,5mm izhod za slušalke, CI PLUS reža |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 50/60 Hz |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |

