SAMSUNG QE55LS03HWUXXH The Frame MiniLED Smart TV sprejemnik
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Samsung The Frame LS03HW združuje vrhunsko tehnologijo in eleganten dizajn. NeoQLED zaslon s širšim barvnim razponom in MiniLED osvetlitvijo zagotavlja živahne in natančne barve ter visok kontrast, medtem ko Glare Free tehnologija zmanjša bleščanje za odličen pogled v vsakem prostoru. V načinu Art Mode se TV spremeni v galerijo z dostopom do več kot 4.000 umetniških del iz Art Store. S 100 Hz osveževanjem in Motion Xcelerator 144 Hz ponuja tekoče premikanje slike in vrhunsko izkušnjo igranja iger. Na voljo so okvirji v različnih barvah za popolno prilagoditev prostoru. Tizen OS za intuitivno upravljanje in lahek dostop do razvedrila in aplikacij.
Značilnosti izdelka
- Mat zaslon in umetniški način za prikazovanje umetnin - slika na steni.
- Neo QLED tehnologija z MiniLED osvetlitvijo za širši barvni razpon in visoko svetilnost in kontrast.
- 100 Hz izvorno osvežavanje slike in Motion Xcelerator 144 Hz za gladko in tekoče igranje iger in gledanje športnih prenosov in filmov.
- Intuitivno upravljanje in lahek dostop do razvedrila in aplikacij s Tizen OS.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Globina s stojalom | 218,2 mm |
| Poraba energije HDR | 179 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 77 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 744,1 mm |
| Teža | 15,3 kg |
| Širina | 1237,9 mm |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 |
| Operacijski sistem | Tizen |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 40 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | MiniLED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 200 x 200 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1x USB Type C, 2 x USB 2.0, 4 x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | F (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 100 Hz |


