SAMSUNG QE65LS03HAUXXH The Frame QLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Samsung The Frame LS03H združuje vrhunsko tehnologijo in eleganten dizajn. QLED zaslon s širšim barvnim razponom zagotavlja živahne in natančne barve, medtem ko Glare Free tehnologija zmanjša bleščanje za odličen pogled v vsakem prostoru. V načinu Art Mode se TV spremeni v galerijo z dostopom do več kot 4.000 umetniških del iz Art Store. S 100 Hz osveževanjem in Motion Xcelerator 144 Hz ponuja tekoče premikanje slike in vrhunsko izkušnjo igranja iger. Na voljo so okvirji v različnih barvah za popolno prilagoditev prostoru. Tizen OS za intuitivno upravljanje in lahek dostop do razvedrila in aplikacij.
Značilnosti izdelka
- Mat zaslon in umetniški način za prikazovanje umetnin - slika na steni.
- QLED tehnologija za širši barvni razpon.
- 100 Hz izvorno osvežavanje slike in Motion Xcelerator 144 Hz za gladko in tekoče igranje iger in gledanje športnih prenosov in filmov.
- Intuitivno upravljanje in lahek dostop do razvedrila in aplikacij s Tizen OS.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Globina s stojalom | 260,9 mm |
| Poraba energije HDR | 226 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 102 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 868,9 mm |
| Teža | 22,8 mm |
| Širina | 1456,8 mm |
| Diagonala zaslona | 164 cm (65'') |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Operacijski sistem | Tizen |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 40 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | LED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 400 x 300 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1x USB Type C, 2 x USB 2.0, 5x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | F (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 100 Hz |


