SAMSUNG The Frame Pro 2025 QE75LS03FWUXXH MiniLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Samsung The Frame Pro 2025 QE75LS03FWUXXH
Umetnost in tehnologija v enem. The Frame se spremeni v pravo umetniško delo z mat zaslonom proti bleščanju in 4K QLED sliko. Vision AI samodejno prilagaja prikaz, umetniški način pa ponuja več kot 370 brezplačnih umetnin letno. Zamenljiv okvir in brezžična povezava One Connect poskrbita za eleganten videz brez kablov. Popolna izbira za estetsko dovršen dom.
Značilnosti izdelka
- Unikatne umetniške funkcije, prilagodljiv dizajn in več možnosti postavitve.
- Umetniška kakovost slike z Neo QLED in podporo za HDR prinaša neverjetne barve in kontrast.
- Brezžična povezava One Connect omogoča enostavno povezovanje naprav in pretakanje vsebin.
- Enostavno upravljanje z glasovnim nadzorom in prilagoditvijo uporabniške izkušnje.
Vaša umetniška galerija na televizorju

Zasnovan je tako, da se zlije s prostorom kot pravi okvir za slike
Oblika modernega okvirja z brezžično One Connect postajo
S svojo elegantno, minimalistično obliko je The Frame Pro že sam po sebi mojstrovina. Prav tako se brezžično povezuje z drugimi napravami, zato lahko prilagodite nastavitve in preuredite prostor po svojih željah.

Ponovno si zamislite svoj prostor z več svobode
Brezžična One Connect postaja
Poenostavite oblikovanje notranjih prostorov z vsesmerno brezžično rešitvijo. Naprave priključite na brezžično One Connect postajo, ki lahko nemoteno prenaša signale v The Frame Pro iz katere koli smeri – tudi če je postavljena do 10 metrov stran od televizorja.

Tesno prileganje steni
Tanka oblika/Slim Fit stenski nosilec
Zaradi tankega profila lahko The Frame Pro namestite skoraj povsem poravnano s steno, tako da je videti kot prava slika.
Prilagodite ga svojemu prostoru s pomočjo prilagodljivih okvirjev
Prilagodljiv okvir
S prilagodljivimi okvirji s tankim profilom lahko po svojem okusu oblikujete stil The Frame Pro. Med razpoložljivimi možnostmi poiščite barvo, ki najbolje dopolnjuje vaš prostor ali razstavljene umetnine. Nato enostavno namestite eleganten magnetni okvir na stranice televizorja in ga pritrdite.

Poiščite idealno višino za svoj prostor
Po višini nastavljivo stojalo
The Frame Pro lahko zlahka prilagodite svoji domači postavitvi. Z nastavljivim stojalom lahko nastavite televizor na želeno višino in po potrebi naredite prostor za Soundbar zvočnik in druge naprave.

Televizor, ko je vklopljen. Umetnina, ko je izklopljen.
Umetniški način z več kot 370 brezplačnimi umetniškimi deli vsako leto
Ko je The Frame Pro izklopljen, se iz črnega zaslona spremeni v razstavni prostor za umetniška dela. Poiščite pravo mesto za prikazovanje širokega izbora umetniških del iz Samsung Trgovine z umetninami iz znanih galerij, ki vključuje več kot 370 brezplačnih kosov na leto.

Dostop do več kot 370 brezplačnih umetnin vsako leto
Pretočne vsebine v Trgovini z umetninami
Spoznajte nova priljubljena dela in jih brezplačno prikažite. S pretočnimi vsebinami v Trgovini z umetninami so vam na voljo posodobljene kolekcije 30 umetnin, ki jih vsak mesec skrbno urejajo vodilni umetniki in ustanove. Izbor se ves čas posodablja glede na določeno temo, zato je raziskovanje sveta umetnosti lažje kot kdaj koli prej.
Začetek vašega umetniškega potovanja
Art Home
Preprosto in praktično razširite svoj ustvarjalni nabor. Poglobite se v strokovne umetniške vsebine, ki se redno posodabljajo, tako da lahko nenehno odkrivate več. Art Home je več kot le galerija – to so vaša vrata v svet ustvarjalnosti in navdiha.
Uokvirite svoje najdragocenejše trenutke
Moja fotografija
Na televizorju in pametnem zaslonu v svojem domu lahko preprosto naložite in razstavite svoje fotografije ali nov družinski portret iz Google Photos. Fotografije samo pošljite v The Frame Pro prek sistema SmartThings in jih z lahkoto razstavite.

Preprosto lahko naložite in razstavite svoje nove fotografije ali nov družinski portret. Fotografije v telefonu ali aplikacijah za shranjevanje v oblaku, kot je iCloud Photos, preprosto pošljite v The Frame Pro prek sistema SmartThings in jih enostavno razstavite.

Izboljšajte gledanje TV-ja s čudovitimi vizuali
Umetniška kakovost slike z Neo QLED
Med gledanjem televizorja se potopite v vrhunsko kakovost slike Neo QLED. Quantum Mini LED svetila v kombinaciji s pravo tehnologijo Quantum Dot oživijo vsako sliko na zaslonu z bleščečimi barvami, neverjetno globino in izjemno natančnim kontrastom.

Uživajte v sliki, ne v odsevih
Mat zaslon
Ne dovolite, da bi sončna svetloba ali odsevi bližnjih luči ovirali gledanje. Z mat zaslonom boste jasno videli vsebino zaslona in uživali v teksturiranih podrobnostih umetnin, skladnih z njihovimi dejanskimi značilnostmi. Uživajte v umetnosti in televizorju.
Uživajte v barvah ArtfulColor, potrjenih s strani PANTONE
Potrjeno s strani Pantone - ArtfulColor
Spoznajte povsem pristno prikazovanje barv, potrjenih s strani PANTONE. The Frame Pro upodablja bogate in raznolike barve, kakršne lahko vidite v osvetlitvi galerije, in ima zaradi matirane teksture platna realističen videz.
Izkusite 4K z bogatejšimi barvami in bolj raznovrstnimi podrobnostmi
Neo Quantum HDR
Uživajte v bogatejših in natančnejših barvah v 4K ločljivosti. Zaradi globljega kontrasta, ki ga zagotavlja kartiranje tonov HDR10+, ki se dinamično prilagaja značilnostim vsakega prizora, lahko uživate tudi v bolj raznovrstnih podrobnostih.
Izkusite oster in natančen kontrast
Quantum Matrix Technology Slim
Oglejte si vse podrobnosti s Quantum Matrix Technology Slim tehnologijo, ki natančno nadzoruje vsa Mini LED svetila. Ta inovativna tehnologija osvetlitve ozadja zagotavlja oster in natančen kontrast.
Napolnite ga s svetlobo
SolarCell daljinec
SolarCell daljinec s solarno ploščo na hrbtbi strani se polni s svetlobo - ni potrebe po baterijah za enkratno uporabo. S pametnimi funkcijami, kot sta vgrajeni mikrofon in glasovni pomočnik, je ta daljinec izjemno inovativen.
Samsung Vision AI dopolnjuje The Frame Pro
Samsung Vision AI
Uživajte v novih funkcijah s Samsung Vision AI, ki je zdaj na voljo v The Frame Pro. Ta inteligenca naslednje ravni omogoča vašemu televizorju, da bolje prepozna vaše potrebe in se jim prilagodi ter vam ponudi številne nove možnosti za zabavo.

Samsungov najnaprednejši procesor 4K z Al
NQ4 AI Gen3 procesor
Ta Al procesor, ki ga poganja 128 Al nevralnih omrežij, povzdigne sliko in zvok v neverjetne višave. Uživajte v najboljši 4K TV izkušnji, ne glede na to, ali pretakate storitve OTT, igrate najljubše videoigre ali gledate šport v živo.
Enostavno zaznavanje premikajočih se predmetov in besedila
Al profesionalna izboljšava gibanja z umetno inteligenco
Al procesor zgladi in izostri gibanje, da lahko veliko jasneje vidite premikajoče se predmete in besedilo. Gledanje športnih dogodkov v živo in hitre akcije še nikoli ni bilo preprostejše.
Z Al ustvarite lastna ozadja, ki se ujemajo z vašim razpoloženjem
Generativno ozadje
Izberite ključne besede za želeno vzdušje in pustite Al, da očara. Vaš televizor bo ustvaril čudovite, edinstvene slike, ki lahko spremenijo vzdušje v vašem domu.
Ujemite vsako besedo brez motenj
Profesionalni aktivni ojačevalnik glasu
Uživajte v jasnem govoru, ne glede na to, kaj se dogaja. Naša tehnologija Al izboljša jasnost glasu z analizo šumov iz okolice in zvokov iz ozadja vaše vsebine.

Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Globina s stojalom | 319,8 mm |
| Poraba energije HDR | 250 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 141 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 995,3 mm |
| Teža | 30,9 kg |
| Širina | 1685,3 mm |
| Diagonala zaslona | 189 cm (75'') |
| Procesor | Nevralni Quantum 4K AI Gen 3 procesor |
| Operacijski sistem | Tizen |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 40 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | MiniLED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 400 x 400 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1x USB Type C, 2 x USB, 4 x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | G (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 100 Hz |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Samsung |
|---|---|
| Naslov | PO Box 12987, 02-676 Dublin |
| Spletna stran | https://www.samsung.com/si/ |
| Navodilo | https://www.samsung.com/si/support/user-manuals-and-guide/ |

