SAMSUNG UE55M80HAUXXH MiniLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Samsung MiniLED televizor M80H prinaša vrhunsko 4K sliko z NQ4 AI procesorjem 2. generacije, izjemno svetilnostjo, globokim kontrastom in bogatimi barvami Pure Color Spectrum. Supreme Mini LED Dimming, Contrast Enhancer in Color Booster poskrbijo za realističen prikaz, Motion Xcelerator 144 Hz in Auto Game Mode pa za tekoče igranje. Z 20W zvokom, Dolby Digital, OTS Lite in Adaptive Sound ponuja odlično zvočno izkušnjo. Tizen Smart OS omogoča pametne funkcije, zrcaljenje slike ter široko povezljivost.
Značilnosti izdelka
- Visoka svetilnost in kontrast z bogatimi barvami tudi v svetlih prostorih.
- HDR10+ in MiniLED HDR za širok dinamični razpon v sliki.
- Izvorno osveževanje slike 100 Hz in MotionXcelerator 144 Hz za tekoče igranje iger.
- Tizen pametni operacijski sistem za enostavno dostopanje do razvedrila in lahko upravljanje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Globina s stojalom | 199 mm |
| Poraba energije HDR | 118 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 63 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 760 mm |
| Teža | 10,3 kg |
| Širina | 1224,6 mm |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Operacijski sistem | Tizen |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 20 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | MiniLED |
| Tip | LCD TV |
| Razmik VESA | 200 x 200 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Digital, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Ethernet, 1 x USB 2.0, 3 x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 100 Hz |


