Sesalnik MIELE GUARD L1
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Miele Guard L1 je klasičen talni sesalnik z dolgo življenjsko dobo. Ponuja štiri nastavitve moči, ergonomičen ročaj in 12-metrski delovni radij. Z AirClean filtrom zagotavlja čist zrak, medtem ko njegov dizajn združuje eleganco in funkcionalnost.
Značilnosti izdelka
- Moč 890 W zagotavlja učinkovito sesanje prašnih delcev z različnih tal.
- Uživajte v kar najbolj udobni uporabi, ki jo zagotavlja inovativno upravljanje z nožno tipko.
- Individualno nastavljiva višina in ergonomičenudoben ročaj
- Dolg 12 metrski delovni radij omogoča enostavno premikanje med čiščenjem.
Splošni pogoji: Največja dovoljena količina izdelkov Miele pri posameznem naročilu: Veliki gospodinjski aparati in mali gospodinjski aparati Miele; max. 2 enoti iz iste produktne kategorije izdelkov (primer: 2x pralni stroj + 2x sušilni stroj + 2x pomivalni stroj itd.). V primeru pribora, detergentov in rezervnih delov Miele; max. 6 enot posameznega izdelka iste vrste (primer: 6x pralno sredstvo UltraColor + 6x dišavni vložek + 6x tablete za čiščenje kavnega avtomata itd.). Ponudba artiklov velja za naročila v količinah, primernih za gospodinjstva oz. osebno rabo. Harvey Norman si pridružuje pravico, da v primeru prevelike količine naročenih izdelkov, stornira naročilo. Harvey Norman bo o tem kupca obvestil v roku enega delovnega dne po oddanem naročilu in mu povrnil morebitne stroške, ki so že nastali iz tega naslova.
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Miele |
|---|---|
| Barva | Modra |
| Shranjevanje prahu | Vrečka za prah |
| Moč | 890 W |
| Vrsta filtra | AirClean filter |
| Glasnost | 75 dB |
| Delovni radij | 12 m |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Miele & Cie. KG |
|---|---|
| Naslov | Carl-Miele-Straße 29, 33332 Gütersloh |
| Spletna stran | https://www.miele.si/ |
| Navodilo | https://www.miele.si/f/si/manuals-125.aspx |
