SKU
1569808
Sesalnik PHILIPS FC9330/09
129,99 €
43.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Sesalnik brez vrečke Philips FC9330/09 serije 3000 združuje kompaktno zasnovo in vrhunsko zmogljivost s pomočjo 900 W motorja. Uživajte v temeljitem čiščenju celega doma, ki ga omogočata tehnologija PowerCyclone 5 in nastavek TriActive, ki pri čiščenju hkrati opravlja 3 naloge. Priložen je ozki nastavek.
Značilnosti izdelka
- 900 W motor zagotavlja učinkovito čiščenje vseh vrst tal in odstranjevanje delcev.
- Priloženi so ozki nastavek in nastavek TriActive za različne površine.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Priloženi dodatki | Ozki nastavek, vgrajena krtača, nastavek Tri-Active |
| Barva | Črna |
| Shranjevanje prahu | Posoda za prah |
| Moč | 900 W |
| Vrsta filtra | Allergy Plus filter |
| Glasnost | 76 dB |
| Delovni radij | 9 m |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |

