Sesalnik ROWENTA RO6189EA
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Moč 400 W omogoča globinsko čiščenje z nizko porabo energije.
- Dolžina napajalnega kabla omogoča enostavno premikanje po prostoru.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Rowenta |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Shranjevanje prahu | Vrečka za prah |
| Moč | 400 W |
| Vrsta filtra | HEPA filter |
| Glasnost | 64 dB |
| Delovni radij | 12 m |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | GROUPE SEB SLOVENSKO |
|---|---|
| Naslov | CESTA NA SENEC 2/A, 82104 Bratislava |
| E-pošta | contact-si@groupeseb.com |
Dodatne informacije
Uporabne povezave - proizvajalec
Dolce Gusto navodila in opozorila > https://www.dolce-gusto.si/machine-documentation
Krups navodila in opozorila > https://www.krups.si/navodila-za-uporabo
Rowenta navodila in opozorila > https://www.rowenta.si/instructions-for-use
Tefal navodila in opozorila > https://www.tefal.si/instructions-for-use
