SKU
6985bb1a8e1b7
SONY XR55A95L OLED Google TV sprejemnik
1.800,00 €
3.259,99 €
od
29.34 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Izdelek je na voljo v poslovalnici Celje
Opis izdelka
Vrhunski 4K OLED televizor s Cognitive Processor XR™ za izjemno barvno natančnost in kontrast. QD-OLED tehnologija prinaša globoko črnino in živahne barve, zvok pa prihaja neposredno iz zaslona za kinematografsko izkušnjo. Ponuja optimizirane nastavitve za gledanje in igranje iger s PlayStation®5.
| Znamka | Sony |
|---|---|
| Globina s stojalom | 275 mm |
| Poraba energije HDR | 118 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 77 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 737 mm |
| Teža | 19 kg |
| Širina | 1224 mm |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Procesor | Cognitive Processor XR |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 60 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Google TV |
| TV tuner | 2x DVB-C/T2/S2 |
| Vrsta zaslona | OLED |
| Tip | OLED TV |
| Razmik VESA | 300 x 300 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS surround, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Snemanje na USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 2 x USB, 4 x HDMI, CI PLUS reža, Digitalni optični izhod, RJ45 |
| Energijski razred | F (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 120 Hz |
Tehnične lastnosti
| Znamka | Sony |
|---|

