SKU
1737924
ELECTROLUX LKR64022AX štedilnik s steklokeramičnim kuhališčem
649,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
10.92 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Uživajte v hrustljavem krompirčku ali slastni zelenjavi z manj olja ob uporabi posebej zasnovane nastavitve AirFry in pekača v vašem štedilniku. Pekač z rešetko omogoča vročemu zraku, da nenehno kroži v pečici, zato vašo hrano vsakokrat skuha do hrustljave odličnosti.
Značilnosti izdelka
- Funkcija zračnega cvrtja AirFry je vgrajena v pečico
- Pečenje na več ravneh. Pripravite več jedi hkrati
- Natančne nastavitve s pomočjo našega LED prikazovalnika programske ure
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,95 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,82 kWh |
| Prostornina pečice | 73 L |
| Barva | Inox |
| Čiščenje pečice | AquaClean |
| Globina | 60 cm |
| Grelna površina | 4x HiLight grelniki |
| Višina | 85 cm |
| Vodila | Teleskopsko vodilo |
| Vgrezni gumbi | Da |
| Vrsta kuhalne plošče | Steklokeramična |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A |
| Garancija | 5 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


