VOGELS ELITE TVM5645 Full Motion+ L (40"-77") stenski nosilec za TV z roko
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Stenski nosilec Vogel’s ELITE TVM5645 je primeren za TV sprejemnike z diagonalo od 100 cm do 195 cm (40’’ - 77’'). Nosilec z dvojno roko omogoča obračanje do 180° in je ultra tanek, TV je samo 4 cm od stene. VESA standard do 600 x 400 mm. Nosi naprave težke do 45 kg.
Značilnosti izdelka
- Dvojna roka za enostavno obračanje televizorja do 180 stopinj.
- Podpira zaslone velikosti od 100 cm do 195 cm (40'' - 77'').
- Minimalna oddaljenost od stene je 40 mm.
Stenski nosilec Vogel's ELITE TVM5645 je za TV sprejemnike z diagonalo od 100 cm do 196 cm (40'' - 77''). Nosilec je z dvojno roko in omogoča obračanje do 180° in je ultra tanek, TV je samo 4 cm od stene. VESA standard do 600 x 400 mm. Nosi naprave težke do 45 kg.
Specifikacije:
- Minimalna velikost zaslona: 100 cm (40'')
- Maksimalna velikost zaslona: 196 cm (77'')
- Maksimalna teža televizorja: 45 kg
- VESA vzorci (mm): 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 200, 500 x 300, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400
- Minimalna razdalja od stene: 40 mm
- Maksimalna razdalja od stene: 652 mm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Vogels |
|---|---|
| Oddaljenost od stene | 40 mm - 652 mm |
| Barva | Črna |
| Nastavljiv naklon | Ne |
| Največja teža naprave (kg) | 45 |
| Velikost zaslona | 40'' - 77'' |
| Tip nosilca | Roka |
| Razmik VESA | 600 x 400 mm |
| Največja velikost zaslona | 254 cm (100'') |
| Garancija | 15 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Vogels Products BV |
|---|---|
| Naslov | Hondsruglaan 93, 5628 Eindhoven |
| Spletna stran | https://www.vogels.com/ |
| Navodilo | https://predstavitve.harveynorman.si/files/av2025/varnostno_opozorilo_vogels.pdf |
