BOSCH KFN96AXEA štirivratni hladilnik
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Hladilnik razreda E s predalom CrisperBox: hladi zelo učinkovito - zahvaljujoč hladilnemu delu se svežina vašega sadja in zelenjave ohrani dlje časa., Serie 4, Zamrzovalnik s francoskimi vrati, 5 vrat, 183 x 90.5 cm, Črno nerjaveče jeklo. Predal za zamrznjena živila Big Box: tako za zlaganje posod za shranjevanje kot za večja zamrznjena živila. Super Cooling: živila, ki ste jih na novo postavili v hladilnik, hladi hitreje in tako varuje že ohlajena živila.
Značilnosti izdelka
- VitaFresh XXL: sadje in zelenjava dlje časa ostane sveže v posebej velikih predalih z nadzorovano klimo.
- Kovinska zadnja stena z MultiAirflow: enakomerno kroženje hladnega, svežega zraka za vzdrževanje enakomernih temperatur.
- XXL kapaciteta: nudi veliko prostora za shranjevanje vaših živil.
- Mere (cm): Višina: 183 Širina: 90,5 Globina: 73,1
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Poraba energije | 333 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 15 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 200 L |
| Prostornina hladilnega dela | 405 L |
| Barva | Črna |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 13 kg/24 h |
| Globina | 73 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 183 cm |
| Ledomat | Ne |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 38 dB |
| Glasnost razred | C |
| Dozirnik vode | Ne |
| Širina | 90.5 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |



