LIEBHERR Msdd 9012 štirivratni hladilnik
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
EasyTwist-Ice omogoča hitro in higiensko pripravo ledenih kock, kar je idealno za poletne dni ali zabave. DuoCooling s popolnoma ločenima hladilnima krogotokoma preprečuje izmenjavo zraka med hladilnim in zamrzovalnim delom, kar ohranja svežino živil in zmanjšuje prenos vonjav. PowerCooling-System in EasyFresh pa poskrbita za enakomerno hlajenje in optimalno vlažnost, da živila ostanejo sveža dlje časa.
Značilnosti izdelka
- S funkcijo EasyTwist-Ice lahko hitro in enostavno pripravite zalogo ledenih kock
- DuoCooling zagotavlja, da ne prihaja do izmenjave zraka med hladilnim in zamrzovalnim delom
- Predal EasyFresh zagotavlja optimalno shranjevanje za nepakirano zelenjavo ali sadje
- Višina: 180,5 cm ; Širina: 90,6 cm ; Globina: 74,5 cm
EasyTwist-Ice
![]()
Na poletni dan ali na zabavi: S funkcijo EasyTwist-Ice lahko hitro in enostavno pripravite zalogo ledenih kock – brez stalnega priključka za vodo. Preprosto napolnite rezervoar z vodo in počakajte, da zamrzne. S preprostim obratom sprostite pripravljene ledene kocke in že lahko postrežete hladno pijačo. Enota EasyTwist-Ice je preprosta za čiščenje in vedno zagotavlja higiensko pripravo ledenih kock.
DuoCooling
![]()
DuoCooling z dvema povsem ločenima hladilnima krogotokoma zagotavlja, da ne prihaja do izmenjave zraka med hladilnim in zamrzovalnim delom. Tako se živila ne izsušijo in tudi vonj ne prehaja. To pomeni manj zavrženih živil in manj pogosto nakupovanje, a hkrati večje prihranke in večji užitek.
PowerCooling-System
Želite biti prepričani, da bo hlad v hladilniku kar najbolj enakomerno porazdeljen? Potem je sistem PowerCooling vse, kar potrebujete. Močan in hkrati tih ventilator učinkovito porazdeli hladen zrak v celotnem hladilnem prostoru.
EasyFresh
Predal EasyFresh zagotavlja svežino tržnice v vašem domu. Ne glede na to, ali gre za nepakirano zelenjavo ali sadje, ta zagotavlja optimalno shranjevanje. Zaradi tesnega zapiranja se ob hranjenju živil poveča zračna vlaga v predalu. Tako ostanejo živila sveža dlje časa.
NoFrost
![]()
Ko odprete zamrzovalni predal, želite videti zamrznjena živila in zagotovo ne ledu ali slane. Funkcija NoFrost ščiti zamrzovalni prostor pred neželeno zaledenitvijo, ki porablja veliko energije in je hkrati zelo potratna. NoFrost pomeni: nikoli več ne boste zapravljali truda in časa za odtajanje, imeli boste več časa za druge stvari, hkrati pa boste tudi prihranili denar.
VarioTempZone
![]()
Izkusite najbolj prilagodljivo shranjevanje živil: Sistem VarioTempZone lahko nastavite do stopinje natančno od −18 do −10 °C in od −2 do +5 °C. To pomeni, da lahko na zabavah izkoristite dodatno hlajenje npr. za pijačo. In kaj po zabavi storiti s preostankom jedi? Še vedno je na voljo dovolj prostora za zamrzovanje, zato ne bo ničesar treba zavreči.
- Predal za police na vratih
- Možnost shranjevanja za stekleno polico
- Police za vrata v zamrzovalnem predelu
- Nagibna polica na vratih
- Prilagodljive police na vratih
- Udobno prestavljanje steklenih polic po višini
- Podstavek za 3 steklenice
- VarioSpace
- Podstavek za jajca
- LED-stropna osvetlitev
- LED osvetlitev zamrzovalnega dela
- Steklene plošče z okrasnimi trakovi v videzu nerjavečega jekla
- Vgradni ročaj
- Zaslon Touch & Swipe
- SmartDeviceBox za naknadno vgradnjo
- BottleTimer
- Varčevanje z energijo
- NightMode
- SuperFrost
- SuperCool
- HolidayMode
- SabbathMode
- Alarm ob izpadu električne energije
- Nastavitve jezika
- Zaklep zaslona
- FlexDoorSystem
- Filter z aktivnim ogljem FreshAir
- Koncept podnožja
- Zamenljivo vratno tesnilo
- Kolesa za premik
- Po višini nastavljive noge
- Oprema, ki je primerna za pomivanje v pomivalnem stroju
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Liebherr |
|---|---|
| Poraba energije | 269 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 14 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 220 L |
| Prostornina hladilnega dela | 356 L |
| Barva | Siva |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 5 kg/24 h |
| Globina | 74.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 180.5 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 39 dB |
| Glasnost razred | C |
| Dozirnik vode | Ne |
| Širina | 90.6 cm |
| Energijski razred | D (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Liebherr - Hausgeraete Lienz GmbH |
|---|---|
| Naslov | Dr.-Hans-Liebherr-Strasse 1, 9900 Lienz |
| Spletna stran | https://www.liebherr.com/sl-si/ |
| Navodilo | https://www.liebherr.com/sl-si/hladilniki-zamrzovalniki/gospodinjski-aparati-3098910 |


