SKU
1722224
Stropna svetilka LUMIN
99,98 €
195,00 €
33.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Inart |
|---|---|
| Barva | Krem |
| Globina | 41 cm |
| Višina | 94 cm |
| Material | Tkanina |
| Vrsta svetila | Stropna svetila |
| Širina | 41 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |


