Sedežna garnitura CAPRISE
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka

Sedežna garnitura CAPRISE
Izberite med trosedom in dvosedom, ali pa si sestavite svojo poljubno kombinacijo iz kolekcije CAPRISE!
Z garnituro CAPRISE si privoščite neprekosljivo udobje v središču vašega bivalnega prostora. Odlikuje jo izjemno funkcionalen dizajn in natančna izdelava. Sodoben stil sedežne garniture se lepo prilega vsakemu domu, zato ni dvoma, da je več kot odlična izbira. Polnila iz poliuretanske pene v kombinaciji z valovitimi vzmetmi zagotavljajo udobje med sedenjem in spanjem. Da bo vaš dom popoln, izberite barvo in vrsto materiala iz raznolike palete. Poleg nastavljivih rokonaslonov za še udobnejše poležavanje in priročnega shranjevalnega prostora pri dvosedu ima CAPRISE trosed izvlečno ležišče, ki poskrbi za vaše najljubše goste.
Lastnosti:
- Kakovostno blago kategorije A.
- Vzmeteno sedišče.
- Nastavljivi rokonasloni.
- Prostoren predal pri dvosedu.
- izvlečno ležišče pri trosedu.
- Elegantne krom nogice.

Dvosed ali trosed je mogoče naročiti v različnih tkaninah in barvnih odtenkih proti doplačilu. Za več informacij vas vabimo v naše poslovalnice kjer vas bodo naši svetovalci brez dvoma pripeljali do prave rešitve za vašo dnevno sobo.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 64 cm |
|---|---|
| Dimenzija pomožnega ležišča | pri trosedu 120 x 190 cm |
| Višina sedišča | 42 cm |
| Globina | 98 cm |
| Višina | 84 cm |
| Širina sedežne | Dvosed: 192| Trosed: 257 cm |
| Barva | Siva |
| Električno upravljanje | Ne |
| Elementi | Trosed |
| Material | Blago |
| Predal za shranjevanje | Ne |
| Vrsta sedišča | Vzmeteno sedišče |
| Širina sedežne | 75-99 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |












