HISENSE 100U7Q MiniLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Hisense U7Q je ULED Mini-LED televizor z ločljivostjo 4K Ultra HD (3840 × 2160), osveževanjem 165 Hz in velikim kontrastnim razmerjem. Ponuja podporo za Dolby Atmos in DTS Virtual:X, ima operacijski sistem VIDAA, 4 HDMI 2.1 vhode, 2 USB vhoda, Wi-Fi in Bluetooth povezljivost. Odlikuje ga tanek dizajn, napredna slika z lokalnim zatemnjevanjem in HDR tehnologijo.
Značilnosti izdelka
- Napredna slika z lokalnim zatemnjevanjem, visoka natančnost barv in globok kontrast tudi v svetlih prostorih.
- Napredne tehnologije zagotavljajo izjemno kakovost slike in zvoka.
- Visoka hitrost osveževanja slike 165 Hz zagotavlja gladko in tekoče gibanje v filmih, igrah in športnih prenosih.
- Intuitivno upravljanje s pametnim sistemom in enostavna povezava z napravami.

Nagrada EISA 2025-2026 za najboljši veliki TV.
TV HISENSE 100U7Q je preje prestižno nagrado EISA 2025-2026 za najboljši veliki TV. Obrazložitev strokovnjakov združenja EISA:
"Hisense 100U7Q s svojim velikanskim 100-palčnim (254-cm) zaslonom na novo predstavlja domači kino in s pomočjo zmogljive tehnologije Mini LED v dnevno sobo prinaša slike v velikosti stene. Ta ULED televizor, zasnovan za zagotavljanje izjemne zmogljivosti na ogromnem platnu, uporablja osvetlitev ozadja s polnim nizom in več kot 600 lokalnimi conami zatemnitve za izjemen nadzor kontrasta in dosledno svetlost, ki doseže vrhove do 1000 nitov. Poganja ga Hi-View AI Engine PRO in optimizira kakovost slike v realnem času: izboljša podrobnosti, natančnost barv in jasnost gibanja. Zmogljiv 2.1-kanalni avdio sistem dopolnjuje slike z bogatim zvokom, ki napolni prostor, igralci pa imajo na voljo 165 Hz osveževalno hitrost, podporo za VRR in AI Smooth Motion za ultra hitro igranje. Opremljen s štirimi vrati HDMI 2.1 in Bluetooth 5.3 je 100U7Q zasnovan za sodobno povezljivost. Z VIDAA U9 kot pametni televizor ponuja prilagojena središča vsebin, kot sta TV Channels+ in VIDAA Kids. S svojim širokim zaslonom ta model ponuja osupljivo poglobljeno izkušnjo gledanja, ki na novo opredeljuje, kaj lahko predstavlja zabava velikega formata."
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Globina s stojalom | 480 mm |
| Poraba energije HDR | 350 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 190 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 1317 mm |
| Teža | 63,5 kg |
| Širina | 2229 mm |
| Diagonala zaslona | 254 cm (100'') |
| Procesor | Hi View Engine AI |
| Operacijski sistem | VIDAA Smart OS |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 50 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | MiniLED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 800 x 400 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS surround, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 3,5mm izhod za slušalke, 4 x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | F (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 165 Hz |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


