HISENSE 75U7Q PRO MiniLED Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Hisense U7Q PRO je Mini-LED televizor z ločljivostjo 4K Ultra HD (3840 × 2160), tehnologijo Quantum Dot za izjemne barve in osveževanjem 165 Hz. Ponuja podporo za Dolby Vision, HDR10+, Dolby Atmos in DTS Virtual:X. Opremljen je z operacijskim sistemom VIDAA, napredno Hi-View nevronsko mrežo za optimizacijo slike ter funkcijo Total Ambient Adaptive za prilagajanje svetlosti okolici. Idealna izbira za vrhunsko domače kino doživetje.
Značilnosti izdelka
- Izjemna natančnost barv in kontrast z globino črnih tonov v primerjavi z OLED tehnologijami.
- Izjemna gledalska izkušnja z Dolby Vision, HDR in Dolby Atmos za vrhunsko sliko in zvok.
- Visoka svetilnost MiniLED zagotavlja odlično vidljivost v svetlih prostorih.
- Učinkovito upravljanje z vgrajenim pametnim sistemom in prilagoditvijo zvoka ter slike.
Zaveza trajnosti: Hisense televizor izkazuje zavezo trajnosti z izjemno nizko porabo v energijskem razredu D ter z manj kot 100W porabe pri delovanju v SDR načinu. K manjši porabi prispeva tudi daljinec na sončno energijo in delovanje v načinu za varčevanje z energijo.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Globina s stojalom | 374 mm |
| Poraba energije HDR | 280 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 85 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 1019 mm |
| Teža | 31 kg |
| Širina | 1668 mm |
| Diagonala zaslona | 189 cm (75'') |
| Procesor | Hi-view Engine Pro AI |
| Operacijski sistem | VIDAA Smart OS |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 50 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | MiniLED |
| Tip | QLED |
| Razmik VESA | 600 x 400 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS surround, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 3,5mm izhod za slušalke, 4 x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | D (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 165 Hz |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


