Usnjena kotna sedežna garnitura s počivalnikom BARBERA - MaxDivani
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Pravo usnje pridobi vintažni videz ter zagotavlja vrhunsko vzdržljivost.
- Različne barve in materiale ter prilagodljive postavitve po željah strank.
- Nastavljivi nasloni in električna relax funkcija za prilagodljivo udobje.
- Italijansko oblikovanje zagotavlja vrhunske materiale in enostavno vzdrževanje ter čiščenje.
|
|
Usnjena kotna sedežna garnitura BARBERA |
Vsak izdelek s podpisom MaxDivani odlikujejo skrbno izbrani materiali, vrhunsko inovativno oblikovanje in dovršeni detajli, za katere so zaslužni najboljši strokovnjaki na področju oblikovanja, načrtovanja, obrti, lesarstva, kovinarstva, arhitekture in dekoracije. Njihovi izdelki so polni italijanskega stila in duše, ki takoj zavzamejo središčno pozicijo vašega prostora. Odločite se lahko za poljubno sestavljanje posameznih elementov glede na vaše želje in razpoložljivost prostora. Izbirate lahko med najkvalitetnejšim usnjem ali blagom, ki poskrbi za občutje izjemne mehkobe in zagotavljanje vrhunske vzdržljivosti tudi po dolgih letih uporabe. MaxDivani je naložba v lepoto vsakdanjega bivanja!
|
Največje prednosti usnjene sedežne garniture BARBERA:
|
|
|
Dimenzije:
|
|
Sedežno garnituro je mogoče naročiti v različnih postavitvah, materialih ter barvah. Za več informacij vas vabimo v naše poslovalnice kjer vas bodo naši svetovalci brez dvoma pripeljali do prave rešitve za vašo dnevno sobo.
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 58 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 45 cm |
| Globina | 260 cm |
| Višina | 75-103 cm |
| Širina sedežne | 312 cm |
| Električno upravljanje | Ne |
| Višina rokonaslona | 55 cm |
| Izdelano v | Italiji |
| Material | Usnje |
| Upravljanje | Električno |
| Vrsta sedišča | Penasto sedišče |
| Širina rokonaslona | 31 cm |
| Širina sedežne | 301 - 325 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | MAX DIVANI S.p.A. |
|---|---|
| Naslov | VIA CERASO, 1, 70022 ALTAMURA (BA) |
| E-pošta | info@maxdivani.it |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/maxdivani_-_product_booklet_slo?fr=sOGQxNDEwNjk4OTQ |
