Usnjena kotna sedežna garnitura URBINO
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Vrhunsko usnje in tkanine zagotavljajo eleganten izgled in dolgotrajno vzdržljivost.
- Različne barve in materiali ter drugi elementi so na voljo v kolekciji Urbino.
- Nastavljivi vzglavniki zagotavljajo dodatno udobje in prilagodljivost sedenja.
- Vrhunski materiali in ročna izdelava zagotavljata dolgotrajno kakovost in enostavno vzdrževanje.
Strast, izkušnje in obrtništvo so besede, ki predstavljajo Castello sofa od samega začetka. Castello Sofa je »100 % italijansko« podjetje, rojeno leta 2014 iz globokega razumevanja izdelka in entuziazma do mešanja idej mladih in izkušenj strokovnjakov. Njihova proizvodnja sedežnih garnitur in naslanjačev združuje visoke standarde kakovosti in uporabo najsodobnejših tehnologij. Vrhunski materiali, uporaba najboljšega usnja in najboljših tkanin so elementi, ki jih vodijo na poti te uspešne zgodbe. Vsi izdelki, ki jih ustvarja Castello sofa, so narejeni z enim glavnim ciljem: zadovoljiti uporabnike v vseh njihovih potrebah. Njihovo poslanstvo je združevanje rokodelstva in tehnologije najnovejše generacije. Castello sofa se lahko pohvali s sodelovanjem z nekaterimi najpomembnejšimi in priznanimi svetovnimi oblikovalci - stremijo k ustvarjanju sloga, trendov ter izboljšujejo umetnost "udobnega" Izdelanega v Italiji.
Usnjena kotna sedežna garnitura URBINO
Prednosti garniture URBINO:
- Na izbiro različne barve in materiali.
- Vrhunsko udobje kvalitetne pene in dodanega perja.
- Ročno izdelano.
- Nastavljivi vzglavniki.
- Globoko sedišče.
- Na voljo tudi drugi elementi iz kolekcije URBINO.
- Narejeno v Italiji.
Opombe:
*Maloprodajna cena ter popust velja na garnituro URBINO dimenzij 334x170 cm v usnju kategorije B. Dodatne funkcije, elementi ter dodatki se zaračunavanjo po rednem ceniku.
*V primeru oddaje spletnega naročila vas naši prijazni svetovalci kontaktirajo za detajlno naročilo.
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 67 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 42 cm |
| Globina | 170 cm |
| Višina | 85/102 cm |
| Širina sedežne | 334 cm |
| Pomožno ležišče | Ne |
| Električno upravljanje | Ne |
| Izdelano v | EU |
| Material | Usnje |
| Predal za shranjevanje | Ne |
| Vrsta sedišča | Penasto sedišče |
| Širina sedežne | 326 - 350 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | CASTELLO SOFA SRL |
|---|---|
| Naslov | VIA DELL'ORZO N 37, 70022 ALTAMURA |
| E-pošta | info@castellosofa.com |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/nega_pohistva_web?fr=sMTcxNTEwNjk4OTQ |


