AEG OS5MG20EB vgradna mikrovalovna pečica
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Polvgradna mikrovalovna pečica z žarom serije AEG 5000 je več kot le običajna mikrovalovna pečica. Zmore vse, kar zmorejo običajne mikrovalovne pečice in še več – mikrovalovna pečica z žarom hrustljavo zapeče jedi.
Značilnosti izdelka
- Mikrovalovna pečica z žarom: Hitro in učinkovito do hrustljave skorje
- Upravljanje na dotik z elegantno nadzorno ploščo, ki jo je enostavno očistiti
- Varovalo za otroke za preprečevanje nenamernega delovanja
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | AEG |
|---|---|
| Globina | 31,8 cm |
| Posebnosti | Načini kuhanja: mikrovalovi, žar, mikrovalovi, žar |
| Višina | 38,2 cm |
| Širina | 59,4 cm |
| Barva | Črna |
| Moč | 800 W |
| Vrsta mikrovalovne pečice | Vgradna |
| Prostornina mikrovalovne pečice | 20 l |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.aeg.si/ |
| Navodilo | https://www.aeg.si/support/user-manuals/ |

