SKU
1731594
CANDY CUS518EW vgradna zamrzovalna omara
599,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
10.08 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Vgradna zamrzovalna omara Candy CUS518EW zagotavlja odlično shranjevanje hrane za daljše obdobje. Ponaša se s prostornino 204 l in 7 priročnimi predali za shranjevanje večjih količin hrane. V 24 urah ima možnost zamrzniti 9,5 kg hrane, ob izpadu električne energije pa zagotavlja shranjevanje do 11 ur.
Značilnosti izdelka
- Elektronsko upravljanje
- Prostornina 204 l in 7 priročnih predalov
- Zmogljivost zamrzovanja: 9,5 kg/24h
- Višina: 176,9 cm ; Širina: 54 cm ; Globina: 54 cm
Glavne karakteristike:
- Uporabna prostornina: 204 l
- Elektronsko upravljanje
- Ročno odtajanje
- 7 predalov
- Smer odpiranja vrat: levo
- Drsni tečaj
Tehnični podatki:
- Energijski razred: E
- Glasnost delovanja: 39 dB
- Letna poraba električne energije: 211 kWh
- Klimatski razred: N-ST (16-38°C)
- Zmogljivost zamrzovanja: 9,5 kg/24h
- Čas ohranjanja temperature: 11 h
- Mere VxŠxG: 1769x540x540 mm
- Mere vgradne niše VxŠxG: 1775x560x560 mm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Candy |
|---|---|
| Poraba energije | 211 kWh |
| Posebnosti | Drsni tečaj |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 11 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 204 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Ročno |
| Zmogljivost zamrzovanja | 9.5 kg/24 h |
| Globina | 54 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Višina | 176.9 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | Klasičen |
| Glasnost | 39 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 54 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Candy Hoover Group S.r.l. |
|---|---|
| Naslov | Via Comolli 16, 20861 Brugherio |
| Spletna stran | https://www.candy-home.com/sl_SI/ |
| Navodilo | https://www.candy-home.com/sl_SI/navodila-za-uporabo/ |
| Dokumenti proizvajalca |


