SKU
1665861
BOSCH KIV86VFE1 vgradni hladilnik
755,00 €
od
12.71 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Prostoren vgradni hladilnik z zamrzovalnikom spodaj v kombinaciji z VitaFresh XXL predalom, ki ohrani živila dlje časa sveža., Serie 4, Vgradni hladilnik z zamrzovalnikom spodaj, 177.2 x 54.1 cm, ploščati tečaj
Značilnosti izdelka
- Low Frost: manj pogosto potrebno odtajevanje zaradi manjšega nastajanja ledu
- LED osvetlitev: enakomerno in brez bleščanja osvetli hladilnik celotno življenjsko dobo aparata.
- Eco Airflow: optimalno kroženje zraka in stalna temperatura v območju hlajenja.
- Mere (cm): Višina: 177,2 Širina: 54,1 Globina: 54,8
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Poraba energije | 229 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 9 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 84 L |
| Prostornina hladilnega dela | 183 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Ročno |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 4,2 kg/24 h |
| Globina | 54.8 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 177.2 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | LowFrost |
| Glasnost | 35 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 54.1 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Tip tečajev | Fiksni tečaj |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


