SKU
1723643
GORENJE RBIU609EA1 vgradni hladilnik
379,00 €
od
12.83 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
3-5 dni (preverite)
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Kompakten vgradni hladilnik dimenzij 81.8 × 59.5 × 54.5 cm z škarjastim tečajem je idealna izbira za manjše kuhinje. Prostoren predal CrispZone omogoča shranjevanje večjih količin sadja in zelenjave, medtem ko ravni tečaj olajša odpiranje in zapiranje vrat.
Značilnosti izdelka
- Prostoren predal CrispZone je zasnovan tako, da ohrani hranilne snovi in podaljša svežino vaše hrane.
- Trpežni tečaj omogoča shranjevanje težjih predmetov v predalih na vratih ter odpiranje vrat pod kotom 115°
- LED osvetlitev v hladilnikih zagotavlja odlično in visoko učinkovito osvetlitev
- Višina: 81,8 cm ; Širina: 59,5 cm ; Globina: 54,5 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Poraba energije | 148 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 9 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 17 L |
| Prostornina hladilnega dela | 104 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Ročno |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 2 kg/24 h |
| Globina | 54.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 81.8 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | Klasičen |
| Glasnost | 38 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 59.5 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 5 let |
| Tip tečajev | Fiksni tečaj |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |

