HISENSE RB5B250SSWC vgradni hladilnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Serija vgradnih aparatov Hisense združuje eleganco in funkcionalnost, saj se popolnoma zlije z omarico in ohranja svežino živil v notranjosti. Tehnologije kot so Total No Frost, Metal-Tech Cooling in ConnectLife zagotavljajo enakomerno hlajenje, brez zmrzali ter pametno upravljanje na daljavo. Skrita svežina pomeni maksimalno izkoriščen prostor, sodoben videz in napredno hlajenje za vsakdanjo udobno uporabo.
Značilnosti izdelka
- Inovativna tehnologija Total No Frost, ki je naprednejša od običajnega odmrzovanja
- Upravljajte hladilnik od koder koli - Zahvaljujoč pametni povezljivosti je vaše življenje veliko bolj priročno
- Prekrivni kovinski materiali v hladilniku zagotavljajo enakomerno porazdelitev hladnega zraka od znotraj navzven
- Višina: 177,2 cm ; Širina: 54 cm ; Globina: 54,5 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Poraba energije | 150 h |
| Posebnosti | Metal-Tech Cooling, ConnectLife |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 14 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 76 L |
| Prostornina hladilnega dela | 176 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 6 kg/24 h |
| Globina | 54.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 177.2 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 34 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 54 cm |
| Energijski razred | C (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Tip tečajev | Fiksni tečaj |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


